Čiuožėja A. Sereikaitė pasaulio jaunimo čempionate - dešimta

Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 19 metų) greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato merginų varžybose 1500 m distancijoje penktadienį Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė užėmė dešimtąją vietą.

A. Sereikaitė šeštadienį turėtų dalyvauti 500 m, o sekmadienį - 1000 m lenktynėse.<br>lmssc.smm.lt

ELTA ir lrytas.lt inf.

Feb 22, 2013, 6:10 PM, atnaujinta Mar 11, 2018, 6:50 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

18-metė lietuvė laimėjo dvyliktąjį atrankos čiuožimą (2 min. 46,110 sek.), ketvirtajame ketvirtfinalio čiuožime užėmė antrąją vietą (2.42,180), o pirmajame pusfinalio čiuožime finišavo ketvirta (2.35,353) ir nepateko į finalą, kuriame dalyvavo šešios sportininkės.

Pasaulio jaunimo čempione tapo Pietų Korėjos atstovė Noh Do Hee.

Šioje rungtyje startavo 65 čiuožėjos.

Pernai pasaulio jaunimo čempionato 500 m distancijoje lietuvė iškovojo sidabro medalį.