D. Lobačevskė triumfavo prestižiniame Hamburgo maratone

Lietuvė Diana Lobačevskė laimėjo Hamburge (Vokietijoje) vykusį tarptautinį maratoną. 28 kartą rengtos prestižinės varžybos buvo skirtos pagerbti Bostono maratono metu įvykdyto teroro akto aukų atminimą.

D. Lobačevskė istanciją įveikė per 2 val. 29,17 min.<br>A. Četkauskas

Apr 21, 2013, 7:01 PM, atnaujinta Mar 7, 2018, 10:52 PM

32 metų lietuvė 42 km.195 m. distanciją įveikė per 2 val. 29,17 min. ir 1,33 min. aplenkė šveicarę Maja Neuenschwander.

Trečią vietą užėmė bėgikė iš Kenijos Priscilla Lorchima. Ji nuo D. Lobačevskės atsiliko 2,06 min.

Maratono metu buvo sustiprintas saugumas, mat metro stotyje buvo rastas įtartinas paketas. Policijos pareigūnai uždarė po miesto rotuše einančią metro dalį. Patikrinus paketą, nustatyta, kad tai tik tuščia dėžė.

Aštuoni bėgikai atsisakė dalyvauti maratone, po to, kai Bostono maratono metu buvo įvykdytas teroro aktas.

Vyrų varžybas laimėjo Kenijos bėgikas Eliudas Kipchoge'as. 28 metų bėgikas distanciją įveikė per 2 val. 5,30 min.