Plaukikai startavo pasaulio čempionate – G. Titenis paskutinę akimirką įšoko į pusfinalį

Barselonoje startavo pasaulio plaukimo čempionatas. Sekmadienio rytą į baseinus sušoko pirmieji pirmenybėse dalyvaujantys lietuviai.

G. Titenis paskutinis įšoko į benuvažiuojantį pusfinalio traukinį.<br>V. Ščiavinsko nuotr. iš archyvo

2013-07-28 14:20, atnaujinta 2018-03-02 13:34

Vienintelis iš lietuvių į pusfinalį pateko Giedrius Titenis. 100 m plaukimo krūtine rungtyje jis distanciją įveikė per 1 min. 0,44 sek.

Tarp 77-ių plaukikų G. Titenio rezultatas buvo šešioliktas. Jei lietuvis būtų atplaukęs bent 0,09 sek. vėliau, į pusfinalį nebūtų patekęs.

G. Titenis pusfinalyje plauks jau sekmadienio vakarą. Numatyta starto pradžia apie 20 val.

Septyniolikmetis Povilas Strazdas 400 m rungtyje laisvu stiliumi iš 48 plaukikų liko 28-as ir į pusfinalį nepateko.

Distanciją lietuvis įveikė per 3 min. 56,29 sek. Iki kito etapo jam pritrūko 8,43 sek.

Devyniolikmetis Tadas Duškinas 50 m plaukimo rungtyje peteliške užėmė 30-ą vietą iš 78 ir taip pat neprasibrovė į pusfinalį.

Iki šešioliktos vietos tautiečiui pritrūko 0,62 sek.

R. Meilutytė pasaulio čempionate startuos pirmadienio rytą 11 val. 30 min. Ji pradės pasirodymą 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvauja devyni Lietuvos plaukikai.