Plaukimo pirmenybėse - skirtingos P.Strazdo ir D.Margevičiaus nuotaikos

Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vyksta pasaulio jaunių.<br>„Reuters” asociatyvi nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 27, 2013, 1:01 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 5:34 PM

Lietuvis antradienį kvalifikacinėse varžybose sugaišo 54,12 sekundės ir, 0,47 sekundės pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė šeštąją vietą tarp 62-jų sportininkų bei pateko į pusfinalį.

Greičiausiai šios rungties atrankoje plaukė amerikietis Matthew Josa (52,92 sek.), japonas Takaya Yasue (53,69 sek.) ir Ryanas Coetzee (53,93 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Lietuvį atrankoje taip pat aplenkė ketvirtąją vietą užėmęs brazilas Pedro Viera (53,99 sek.) bei penktojoje pozicijoje likęs rusas Aleksandras Kudaševas (54,11 sek.).

Pirmasis iš lietuvių antradienį atrankos varžybose startavęs Povilas Strazdas 200 m kompleksinio plaukimo distanciją įveikė per 2 minutes 3,95 sekundės ir liko devintas tarp 49-ių kvalifikacijos dalyvių. Nuo paskutinio finalininko - aštuntąją vietą užėmusio vengro Davido Foldhazio - lietuvis atsiliko vos 0,17 sekundės.

Greičiausiai šios rungties atrankoje plaukė čempionatų rekordą pagerinęs amerikietis Andrew Seliskaras (1:59,91), kanadietis Evanas White'as (2:01,53) bei dar vienas JAV atstovas Josephas Bentzas (2:01,66).