Ledo ritulio čempionato rungtynėse – 114 baudos minučių

Lietuvos ledo ritulio čempionato „Akropolio“ taurei laimėti Rytų konferencijoje sekmadienį Vilniaus „Hockey Punks“ grubiose rungtynėse savo aikštelėje 2:10 (0:3, 0:3, 2:4) neatsilaikė prieš Rokiškio „Rokiškio“ ekipą. Abu klubai iš viso surinko net 114 baudos minučių.

Nov 24, 2013, 11:08 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:33 AM

Dvikova prasidėjo tylos minute, kuria buvo pagerbtos tragedijos Latvijoje aukos.

Abi ekipos kelių link varžovų vartų ieškojo pusę kėlinio, kuomet prabilo rokiškėnas Simas Sakaitis. Puolėjas pelnė du įvarčius iš eilės mažumoje per dvi su puse minutės (11:04, 13:34) ir suerzino varžovus, kurių žaidėjas už smūgį varžovui į galvą užsidirbo 2+10 baudos minučių.

„Rokiškis“ išnaudojo kiekybinę persvarą ir Antanas Rukšėnas įvarčiu „į rūbinę“ padidino skirtumą iki 3:0.

Antrojo kėlinio viduryje rezultatas tapo 4:0 po Tautvydo Mažeikio metimo (27:49). Po šio įvarčio komandos pradėjo galvoti ne tik apie varžovų vartus, bet ir apie grumtynes su priešininku. „Pankas“ Romanas Asovskis užsidirbo pašalinimą iki rungtynių pabaigos už neleistiną veiksmą iš nugaros (5+20), vos po 6 sekundžių tą pati prieš varžovą atliko tik mažesnę nuobaudą užsidirbo ir rokiškėnas Darius Janušonis (2+10). Netrukus S.Sakaitis pelnė dar vieną įvartį (36:00), o Saulius Limontas (38:53) padidino skirtumą iki 6:0.

Trečiajame kėlinyje scenarijus nesikeitė. Marius Citavičius (43:39) ir Žygimantas Grunevas jį pradėjo įvarčiais, o „Rokiškio“ žaidėjui D.Janušoniui 10 minučių poilsio ant prasižengusių suolo neužteko ir už neleistiną smūgį varžovui galva puolėjas gavo rungtynių nuobaudą (25).

Po šio epizodo pirmąjį įvartį galų gale pelnė „pankai“, kai pasižymėjo Mantas Marcinkevičius (51:19).

Tučtuojau atsakymą pateikė S.Sakaitis (53:26), netrukus antrąjį įvartį pelnė ir vilniečiai, o pasižymėjo Edvardas Ivankevičius (53:35). Įvarčių liūtį rungtynėse baigė Tomas Jasinevičius (56:53). „Hockey Punks“ – „Rokiškis“ 2:10 (0:3, 0:3, 2:4).

„Hockey Punks“: M.Marcinkevičius, E.Ivankevičius po 1 įvartį.

„Rokiškis“: S.Sakaitis 4, A.Rukšėnas, T.Mažeikis, S.Limontas, M.Citavičius, Ž.Grunevas, T.Jasinevičius po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 5 4 0 0 1 35:17 12 2. Vilniaus „Ober-Haus“ 4 2 0 0 2 15:17 6

3. Rokiškio „Rokiškis“ 3 2 0 0 1 18:8 6

4. Juodupės „Juodupė“ 4 1 0 0 3 14:29 3

5. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 1 0 0 3 10:21 3