Lietuvos komanda vėl pagerino kombinuotos estafetės rekordą ir užėmė penktąją vietą

Herninge (Danija) vykstančio 17-ojo Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionato vyrų kombinuotos estafetės 4x50 m finale ketvirtadienį Lietuvos komanda pagerino šalies rekordą ir užėmė penktąją vietą.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Dec 12, 2013, 7:50 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 8:43 PM

Mūsų šalies rinktinė, kurią sudarė Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Simonas Bilis, 200 m įveikė per 1 min. 35,26 sek. ir 0,55 sek. pagerino Lietuvos rekordą, kurį pasiekė ketvirtadienį ryte atrankos varžybose.

Nugalėjo Rusijos plaukikai. Jie distanciją įveikė per 1 min. 32,38 sek. ir 1,27 sek. pagerino pasaulio rekordą. Ankstesnį planetos rekordą (1.33,65) atrankos varžybose pasiekė Italijos sportininkai.

Sidabro medaliai atiteko italams (1.32,83), o bronzos - vokiečiams (1.33,06).

Ketvirtąją vietą užėmė Baltarusijos atstovai (1.34,56).