Lietuvos rinktinė pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate iškovojo pergalę

1. Vengrija 1 1 0 0 0 5:1 3

Lietuvos rinktinė šventė pergalę 5:2.<br>hockey.lt nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 16, 2013, 7:12 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 7:25 PM

Pirmadienį pirmosiose antrojo turo rungtynėse jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai 5:2 (0:2, 3:0, 2:0) nugalėjo antrąją nesėkmę patyrusius Estijos bendraamžius.

Nesėkmingai lietuviams prasidėjusiose rungtynėse estai po tikslių Maksimo Puzakovo (13:27) ir Rangaro-Hindreko Russo (16:38) įvarčių laimėjo pirmąjį kėlinį 2:0, tačiau po to Lietuvos ledo ritulininkai atsigavo į į varžovų vartus įmušė penkis „sausus“ įvarčius - dusyk pasižymėjo geriausiu Lietuvos komandoje pripažintas Aimas Fiščevas (38:10, 59:59), po įvartį į varžovų vartus įmetė Mauras Baltrukonis (29:19), Danielis Bogdziulas (35:21) ir Paulius Gintautas (49:28).

Po rungtynių vyriausiasis rinktinės treneris latvis Aigaras Ciprusas pripažino, jog komanda pirmajame kėlinyje nežaidė taip, kaip turėtų.

„Panašu, jog pirmajame kėlinyje tęsėsi rungtynių su Vengrija trečiasis kėlinys. Tik po to, kai rūbinėje pakalbėjome su komanda, atsirado žaidimas ir vaikinai suprato, jog teks kautis iš visų jėgų, dirbti iki rungtynių pabaigos“, - po dvikovos sakė Aigaras Ciprusas.

Antradienį turnyre poilsio diena, o trečiadienį lietuviais žais su Kroatijos ekipa, kuri antrajame ture susitinka su Olandijos komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

2. Olandija 1 1 0 0 0 4:1 3

3. Rumunija 1 1 0 0 0 3:1 3

4. Lietuva 2 1 0 0 1 6:7 3

5. Kroatija 1 0 0 0 1 1:3 0

6. Estija 2 0 0 0 2 3:9 0