V.Strolia 15 km lenktynėse užėmė 70-ąją vietą

Vytautas Strolia baigė pasirodymą Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse. 15 km atskiro starto klasikiniu stiliumi lenktynėse jis užėmė 70-ąją vietą.

V.Strolia skiatlone užėmė 67-ąją vietą.<br>A.Pliadžio (LTOK) nuotr.

Feb 14, 2014, 11:51 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 8:05 AM

Lietuvis aplenkė 22 sportininkus, iš kurių penki nefinišavo.

„Esu pavargęs, bet laimingas, kad pravažiavau kaip galėjau. Slidės gerai dirbo, viskas buvo gerai, šiandien parodžiau ką galiu. Grįžęs namo ramiai apsvarstysiu, kas buvo blogai, ką reikia taisyti“, - „Lietuvos ryto“ televizijai sakė V.Strolia.

Aukso medalį iškovojo šveicaras Dario Cologna. Jis distanciją įveikė per 38 min. 29,7 sek.

Sidabrą iškovojo švedas Johanas Olssonas (38 min. 58,2 sek.). Bronza atiteko taip pat švedui Danieliui Richardssonui (39 min. 08,5 sek.)

V.Strolios starto numeris buvo 72-as.

Po 2,2 km jis buvo 64-ojoje vietoje. Įveikęs trečdalį distancijos V.Strolia išlaikė 64 vietą. Po 8 km lietuvis paliko į 63 poziciją. Įveikęs 10 km V.Strolia nukrito į 67-ąją vietą. Po 12,5 km slidininkas jau buvo 70-as. V.Strolia finišą pasiekė 69-as.

V.Strolia skiatlone užėmė 67-ąją vietą (tarp 68 startavusių ir 67 finišavusių) ir 70-ąją vietą sprinte (tarp 86 startavusių ir 85 finišavusių).

V.Strolia iš Sočio grįš šeštadienį vakare.