Baidarininkai R. Nekriošius ir A. Olijnikas - penkti Europoje

Europos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Vokietijoje šeštadienį Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas finišavo penkti.

R.Nekriošius ir A.Olijnikas šįkart medalių neiškovojo.<br>"Reuters/Scanpix" nuotr.

Jul 12, 2014, 9:30 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 12:44 AM

Vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties finale lietuviai, aplenkę varžovus iš Ispanijos, Slovėnijos, Ukrainos ir Vengrijos, nuotolį įveikė per 3 min. 10,267 sekundės.

Aukso medalių savininkais tapo vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcus Grossas (3 min. 6,792 sek.), sidabro apdovanojimus pelnė prancūzai Arnaud'as Hybois ir Etienne'as Hubert'as (3 min. 7,306 sek.), o bronza tenkinosi slovakai Ericas Vlčekas ir Jurajus Tarras (3 min. 7,905 sek.).

Lietuvius pagrindiniame šios distancijos finale dar aplenkė ketvirti finišavę rusai Ilja Medvedevas ir Antonas Riachovas (3 min. 9,354 sek.).