Lietuvos baidarininkai iškovojo Europos bronzą

vienuoliktas.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 13, 2014, 4:07 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 12:29 AM

Auksą šioje rungtyje pelnė vokiečiai Ronaldas Rauhe'as bei Tomas Liebscheris (31,797 sek.), o sidabras atiteko rusams Jurijui Postrygajui ir Aleksandras Djačenka (32,245 sek.

Vyrų vienviečių baidarių 200 m pagrindiniame finale, aplenkęs varžovus iš Slovakijos ir Latvijos, septintąja pozicija tenkinosi Ignas Navakauskas (36,437 sek.).

Nugalėjo serbas Marko Dragosavljevičius (35,841 sek.), antras finišavo britas Edwardas McKeeveris (36,029 sek.), o bronza tenkinosi rusas Jurijus Postrygajus (36,050 sek.).

200 m rungties B finale startavęs kanojininkas Tomas Gadeikis (43,528 sek.) aplenkė septynis varžovus ir, pralaimėjęs tik gruzinui Zazai Nadiradzei (42,949 sek.), užėmė antrą vietą, o galutinėje įskaitoje liko

Šios rungties A finalo prizininkais tapo rusas Aleksejus Korovaškovas (42,440 sek.), ispanas Alfonso Benavidesas (43,033 sek.) ir portugalas Helderis Silva (43,418 sek.).

Sekmadienio popietę vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties pagrindiniame finale dėl Senojo žemyno pirmenybių apdovanojimo varžysis Jevgenijus Šuklinas ir T.Gadeikis.