V. Rimšaitei ketvirtfinalio etapo Olandijoje įveikti nepavyko

Olandijoje vykusios planetos

Trečiajame ketvirtfinalio važiavime V.Rimšaitė aplenkė vieną varžovę, finišavo penkta (30,657 sek.) bei tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių nepateko.<br>AFP/„Scanpix“ nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-07-28 15:46, atnaujinta 2018-02-11 16:40

2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių dalyvė grupinių lenktynių trečiojoje atrankos grupėje tarp šešių sportininkių dusyk finišavo trečia (29,551 sek. ir 29,094 sek.), kartą - ketvirta (29,473 sek.) bei iš ketvirtos pozicijos iškopė į ketvirtfinalį.

Pasaulio čempionės aukso medalis aštuonių dalyvių finale atiteko kolumbietei Marianai Pajon (26,983 sek.), aplenkusiai amerikietę Alisę Post (27,432 sek.) ir pirmenybių šeimininkę olandę Laurą Smulders (27,718 sek.).

Čempionato atskiro starto lenktynėse V.Rimšaitė kvalifikaciniame etape tarp 36 sportininkių finišavo devyniolikta (28,885 sek.) bei į šešiolikos superfinalo dalyvių nepateko.

Superfinale nugalėjo olandė L.Smulders (27,449 sek.), sidabrą iškovojo australė Caroline Buchanan (27,471 sek.), o bronza tenkinosi kolumbietė M. Pajon (27,553 sek.).