R. Meilutytė Japonijoje pateko į pasaulio taurės etapo finalą

Japonijoje vykstančio pasaulio plaukimo taurės varžybų etapo moterų 100 m plaukimo krūtine atrankoje lietuvė Rūta Meilutytė užėmė trečiąją vietą ir pateko į finalą.

R.Meilutytei priklauso šios rungties pasaulio rekordas.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-10-28 08:42, atnaujinta 2018-01-24 11:27

17-metė lietuvė, kuriai priklauso šios rungties pasaulio rekordas (1.02,36), finišavo per 1 min. 5,60 sek.

Greičiau atrankoje plaukė Jamaikos atstovė Alia Atkinson (1.04,75) ir amerikietė Catherine Meili (1.04,87).

Šioje rungtyje startavo 44 plaukikės. Finalas vyks 11 val. 44 min. Lietuvos laiku.

50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje R.Meilutytė finišavo per 25,15 sek. ir užėmė 12-ąją vietą tarp 44 dalyvių.

Iki finalinio aštuntuko lietuvei pritrūko 0,28 sek.

Geriausią rezultatą atrankoje pasiekė olandė Inge Dekker (24,14).

Šiame pasaulio taurės etape R. Meilutytė dar turėtų startuoti 100 m laisvuoju stiliumi, 50 m krūtine ir 100 m kompleksinio plaukimo rungtyse.