Video peržiūra lėmė dar vieną latvių pralaimėjimą

Latvijos – Vokietijos rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

May 9, 2015, 1:09 AM, atnaujinta Jan 4, 2018, 11:14 AM

Ketvirtąjį pralaimėjimą penktosiose pasaulio ledo ritulio čempionato A grupės rungtynėse patyrė Latvijos komanda, trečiajame kėlinyje 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) nusileidusi Vokietijai.

Po dviejų kėlinių latviai dar pirmavo 1:0, tačiau 46-ąją minutę vokiečiai rezultatą išlygino, o 58-ąją – ir persvėrė (2:1).

Paskutinysis Matthiaso Plachtos įvartis įskaitytas po vaizdo peržiūros.

Iš pradžių jo smūgiuotas rutulys trenkėsi į skersinį ir krito ant ledo. Nors iš pirmo žvilgsnio neatrodė, kad rutulys buvo kirtęs vartų liniją, vaizdo peržiūra parodė, kad vokiečiai pasiekė įvartį.

Su dviem taškais latviai lieka paskutinėje aštuntoje A grupės vietoje. Dvi paskutinės komandos iškris į žemesnį pasaulio čempionato divizioną.

Todėl latviams kiekviena pergalė dabar žūtbūt reikalinga.

Į ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias A ir B grupių rinktines.