Šūvių kaina: Tomas Kaukėnas prapylė 7 kartus ir krito į 53-iąją vietą

Vokietijoje vykstančio penktojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Tomas Kaukėnas finišavo 53-ias. Pagal sprinto rezultatus 26 metų lietuvis į trasą iššliuožė 32-as, tačiau smarkiai sningant prašovė net 7 kartus ir smarkiai krito žemyn.

T.Kaukėnas persekiojimo lenktynėse krito žemyn.<br>D.Umbraso nuotr.

Jan 15, 2017, 12:12 PM, atnaujinta Apr 12, 2017, 4:13 AM

Pirmojoje ugnies linijoje jis suklydo 2 kartus, antrojoje – 3, trečioje ir ketvirtojoje – po sykį.

Už kiekvieną klaidą reikėjo įveikti 150 m baudos ratą.

Kai penktadienį 10 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovas pataikė visus šūvius, jis užėmė 32-ąją vietą ir pelnė devynis skaitinius taškus. Kilo noras nuveikti dar daugiau, bet viską sugadino šūviai.

Sekmadienį į pirmąją ugnies liniją T.Kaukėnas atskubėjo būdamas jau 29-as, bet tada prasidėjo bėdos.

Pusiaukelėje, po penkių netaiklių šūvių, lietuvis jau buvo nukritęs į 55-ąją vietą.

Persekiojimo lenktynėse pirmąją vietą išsaugojo prancūzas Martinas Fourcade'as, kuriam nesutrukdė ir trys netaiklūs šūviai.

R.Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 5 min. 19,4 sek.

Sprinto lenktynėse dalyvavo 107 biatlonininkai, o iš jų 60 pateko į persekiojimo varžybas.