Tomas Kaukėnas krito į 41-ąją vietą, čempionas – prancūzas Martinas Fourcade'as

Austrijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Tomas Kaukėnas finišą pasiekė 41-as, nors pagal 10 km sprinto rezultatus startavo 21-as.

T.Kaukėnas iš 31-osios vietos krito į 41-ąją.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
M.Fourcade'as tapo čempionu.<br>AP nuotr.
Moterų persekiojimo lenktynes laimėjo vokietė L.Dahlmeier.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 12, 2017, 3:36 PM, atnaujinta Apr 10, 2017, 6:13 AM

26-erių lietuvis pirmoje ugnies linijoje šaudė be klaidų ir buvo pakilęs į 21-ąją vietą, bet antrąkart ir trečiakąrt šaudydamas po kartą suklydo, o paskutinėje linijoje prašovė du kartus. Be to, Tomui ėmė stigti jėgų ir prieš finišą jį aplenkė nemažas būrys varžovų.

Čempionu tapusiam sezono lyderiui prancūzui Martinui Fourcade'ui jis pralaimėjo 3 min. 18,9 sek.

Trečias startavęs prancūzas triumfavo užtikrintai, aplenkęs du norvegus – antrą startavusį Johannesą Thingnesą Bo (22,8 sek.) ir legendinį jau 43-ejų Ole Einarą Bjoerndaleną (25,6 sek.), kuris lenktynes pradėjo aštuntas.

Kitas Lietuvos atstovas 24-erių Vytautas Strolia startavo 54-as, o finišavo 56-as (nuo čempiono atsiliko 5 min. 30,9 sek.). Jis prašovė net šešis kartus.

Moterų 10 km persekiojimo lenktynes laimėjo vokietė Laura Dahlmeier, aplenkusi baltarusę Darją Domračavą (11,6 sek.) ir sprinto rungties čempionę čekę Gabrielą Koukalovą (16,6 sek.).