Evaldas Petrauskas Europos bokso čempionate garantavo sau medalį ir kelialapį į planetos pirmenybes

Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas antrame Europos čempionate iš eilės iškovojo medalį. Charkove (Ukraina) vykstančiame Europos čempionate E. Petrauskas pateko į pusfinalį ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.

Verslo centre"K29" bendrovė "Audimas" pristato olimpinės rinktinės aprangos kolekciją.  Boksininkas Evaldas Petrauskas.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Verslo centre"K29" bendrovė "Audimas" pristato olimpinės rinktinės aprangos kolekciją. Boksininkas Evaldas Petrauskas.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
.  Boksininkas Evaldas Petrauskas.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
. Boksininkas Evaldas Petrauskas.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

2017-06-21 17:44, atnaujinta 2017-06-21 17:49

Svorio kategorijos iki 64 kg ketvirtfinalyje E. Petrauskas taškais 4:1 (30:27, 30:27, 29:28, 29:28, 28:29) įveikė net 16 cm aukštesnį norvegą Hadi Hassaną Srourą.  Penktadienį pusfinalyje lietuvis susitiks su anglu Luku McCormacku, kuris ketvirtfinalyje nugalėjo airį Seaną Josephą McCombį.

Londono olimpiados prizininkas E. Petrauskas užsitikrino ir kelialapį į pasaulio čempionatą, į kurį pateko po aštuonis geriausius Europos čempionato boksininkus kiekvienoje svorio kategorijoje.

REPORTERIS: pirma JAV siunta Ukrainai – dar šią savaitę