Lietuvos irkluotojai – be Europos čempionato medalių

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Bulgarijoje Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas dviviečių baidarių 1000 m rungties A finale užėmė 6-ą vietą. Čempionais tapusiems vokiečiams Maxui Hoffui ir Marcusui Grossui (3:12.724 min.) lietuviai nusileido 4.952 sek.

E.Ramanauskas ir A.Lankas.<br> AFP/Scanpix
 V.Korobovas.<br> Facebook nuotr.

2017-07-15 11:11, atnaujinta 2017-07-15 13:00

R.Nekriošius ir A.Olijnikas nesėkmingai įveikė paskutinius 500 metrų, taip prarasdami vietą ant podiumo. Lietuvos olimpiečiai įpusėjus distancijai buvo pakilę iki antros vietos, bet tempo neišlaikė.

Vienviečių kanojų 1000 m rungties A finale Vadimas Korobovas finišavo per 4 min. 3.879 sek. ir užėmė 8-ą vietą.

Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, Mindaugas Maldonis ir Simonas Maldonis keturviete baidare plaukė 500 m rungties B finale – sugaišę 1 min. 22.308 sek. finišavo penkti, o alutinėje įskaitoje užėmė 14-ą poziciją.