Rankinio Čempionų lygoje lietuvis įvarčiais apipylė Rusijos čempionų vartus

Aidenas Malašinskas per pirmąsias rankinio Čempionų lygos rungtynes įmetė 7 įvarčius ir buvo rezultatyviausias Zaporižės „Motor“ žaidėjas, o jo komanda sezoną atidarė triuškinama pergale. „Motor“ ketvirtadienį savo aikštėje nugalėjo Čechovo „Medvedi“ klubą 36:23 (21:16).

Zaporižės „Motor“ sezoną atidarė triuškinama pergale.

Sep 15, 2017, 9:07 AM, atnaujinta Sep 15, 2017, 9:10 AM

Ukrainos čempionai savo jėgą parodė jau pirmajame kėlinyje, kai surengė du nedidelius spurtus. Po pirmojo spurto, per kurį „Motor“ kėlinio viduryje įmetė 3 įvarčius paeiliui, rezultatas tapo 14:11, po dar 4 įvarčių iš eilės kėlinio pabaigoje – 21:16.

Varžovai buvo palaužti ir po pertraukos „Motor“ sirgaliams nebereikėjo jaudintis dėl rezultato.

Stipriausi Ukrainos ir Rusijos klubai Čempionų lygos sezoną pradėjo pirmieji. Dauguma kitų pirmojo turo rungtynių vyks savaitgalį.

Šeštadienį žais ir „Montpellier“ komanda, kuriai atstovauja Jonas Truchanovičius. Monpeljė rankininkai namie kovos su Skopjės „Metalurg“.