„Pirates“ su D. Neverausku šventė pergalė MLB čempionate

Stipriausios pasaulio JAV beisbolo lygos (MLB) reguliariojo sezono rungtynėse trečiadienį „Pittsburgh Pirates“ komanda, kuriai atstovauja Dovydas Neverauskas, savo aikštėje 5:3 nugalėjo „Baltimore Orioles“ ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Rungtynių akimirka.<br> AFP/Scanpix
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 28, 2017, 9:22 AM

Metiko pozicijoje rungtyniaujantis 24-erių metų D.Neverauskas rungtyniavo septintajame kėlinyje ir neleido varžovams užimti nei vienos bazės. Aštuntajame kėlinyje lietuvis buvo pakeistas.

Vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas jau nebeturintis „Pirates“ klubas su 73 pergalėmis ir 85 pralaimėjimais Nacionalinės lygos konferencijoje užima devintąją vietą, o „Orioles“ (75 perg./84 pral.) ekipa Amerikos lygos konferencijoje yra 12-a.