Jubiliejų švenčianti Elektrėnų „Energija“ pratęsė pergalių seriją Lietuvos čempionate

40-ies metų jubiliejų švenčianti Elektrėnų „Energija“ Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse antradienį namuose 8:1 (3:0, 1:1, 4:0) nugalėjo „Kauno Hockey“ ekipą.

Elektrėnų klubas šventė pergalę<br> Facebook nuotr.

Nov 7, 2017, 10:50 PM

Aikštės šeimininkams po du įvarčius pelnė Danielius Nomanovas ir Aurimas Gaidauskas, po vieną - Artūras Katulis, Laisvydas Kudrevičius, Mantas Marcinkevičius ir Karolis Krasilnikovas. Elektrėnų klube debiutavęs garsus Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis atliko rezultatyvų perdavimą ir antrajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje Kauno ekipoje pasižymėjo Petras Nausėda.

Elektrėniškiai į vartus metė 44 kartus, o kauniečiai - 20.

Penktąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojusi „Energija“ tapo vienvalde čempionato lydere. „Kaunas Hockey“ komanda, turinti penkias pergales ir vieną pralaimėjimą, užima antrąją vietą.