Korėjietis padovanojo aukso medalį žaidynių šeimininkams

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybų vyrų 1500 m distancijos nugalėtoju tapo Pietų Korėjos atstovas Lim Hyo-junas.

Aukso medalis - Pietų Korėjai.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Feb 10, 2018, 3:58 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 4:00 PM

20-metis sportininkas pagrindiniame finale finišavo per 2 min. 10,485 sek. Šis rezultatas – olimpinis rekordas.

Šioje rungtyje dėl gausybės kritimų pusfinalyje į finalą buvo pakviesti net trys papildomi sportininkai.

Antrąją vietą užėmė olandas Sjinkie Knegtas (+0,7 sek.), trečiąją – olimpinių atletų iš Rusijos komandai atstovaujantis Semionas Jelistratovas (+0,202 sek.).

Rusams tai pirmasis medalis žaidynėse, kur jie dalyvauja pritaikius sankcijas be savo vėliavos.

S.Jelistratovas 2016 metais buvo baustas dėl meldoniumo vartojimo, bet vėliau išteisintas.

„Lietuva tiesiogiai“: iš kur paimti pinigų gynybai?