Olimpinė pakyla: visi vasario 10-osios medalininkai

Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse šeštadienį buvo išdalyti pirmieji penki iš 102 medalių komplektų. Diena buvo itin sėkminga Vokietijos ir Olandijos sportininkams, laimingi buvo ir Švedijos bei Pietų Korėjos atstovai.

Pirmąjį aukso medalį IOC prezidentas Th.Bachas įteikė švedei Ch.Kallai.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Olimpinių žaidynių medalininkai.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Feb 10, 2018, 9:59 PM

Vokietijos delegacija pirmauja medalių lentelėje, nes iškovojo jau du aukso laimikius.

Laura Dahlmeier laimėjo moterų biatlono 7,5 km sprintą, o Andrea Wellingeris triumfavo šuolių su slidėmis nuo normalaus tramplino varžybose.

Olandai turi jau keturis medalius ir visus laimėjo čiuožimo varžybose. Greitojo čiuožimo moterų 3000m rungtyje olandės užėmė visą pakylą.

Taip pat keturis medalius pelnė žaidynių favorite laikoma Norvegija, tačiau aukso šiauriečiai dar neturi.

Niekam iš Lietuvos kaimynų dar nepavyko laimėti medalių. Lenkai šuolių su slidėmis varžybose užėmė 4 ir 5 vietas, o baltarusių biatlono žvaigždė Darja Domračava liko devinta.

Visi vasario 10 d. medalininkai

Biatlonas

Moterys. 7,5 km sprintas. 1. Laura Dahlmeier (Vokietija) – 21 min. 6,2 sek., 2. Marte Olsbu (Norvegija) – atsiliko – 21 min. 30,4 sek., 3. Veronika Vitkova (Čekija) – 21 min. 32 sek., … 65. Diana Rasimovičiūtė – 24 min. 0,8 sek., … 80. Natalija Kočergina – 25 min. 16,2 sek. Varžybose dalyvavo 87 biatlonininkės.

Slidinėjimas

Moterys. Skiatlonas – 7,5 km klasikiniu stiliumi ir 7,5 km laisvuoju stiliumi. 1. Charlotte Kalla (Švedija) – 40 min. 44,9 sek., 2. Marit Bjoergen (Norvegija) – atsiliko 7,8 sek., 3. Krista Parmakoski (Suomija) – 10,1 sek. Varžybose dalyvavo 61 sportininkė.

Greitasis čiuožimas

Moterys. 3000 m. 1. Carlijn Achtereekte (Olandija) – 3 min. 59,21 sek., 2. Ireen Wust (Olandija) – 3 min. 59,29, 3. Antoinette de Jong (Olandija) – 4 min. 0,02 sek. Varžybose dalyvavo 24 čiuožėjos.

Greitasis čiuožimas trumpuoju taku

Vyrai. 1500 m. 1. Lim Hyo-junas (Pietų Korėja) – 2 min. 10,485 sek., 2. Sjinkie Knegtas (Olandija) – atsiliko 0,7 sek., 3. Semionas Jelistratovas (Rusija) – 0,202 sek. Šiose varžybose dalyvavo 36 sportininkai.

Šuoliai su slidėmis

Vyrai. Normalus (90 m) tramplinas. 1. Andrea Wellingeris (Vokietija) – 259,3 taško, 2. Johannas Andre Forfangas (Norvegija) – 250,9 taško, 3. Robertas Johanssonas (Norvegija) – 249,7 taško.

Medalių lentelė (vieta, šalis, aukso, sidabro, bronzos, iš viso)