1500 m greitojo čiuožimo rungtyje olimpinį auksą pelnė olandė I. Wust

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių moterų greitojo čiuožimo 1500 m distancijos varžybas pirmadienį laimėjo olandė Ireen Wust.

Ireen Wust <br> AP nuotr.

Feb 12, 2018, 4:27 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 4:28 PM

Penktąjį kartą olimpine čempione tapusi 31-erių metų čiuožėja distanciją įveikė per 1 min. 54,35 sek. ir 0,2 sek. pranoko sidabro medalį pelniusią 23-ejų metų japonę Miho Takagi. I. Wust tapo pirmąja čiuožėja, olimpinėse žaidynėse iškovojusia dešimt medalių.

Trečiąją ir ketvirtąją vietas užėmė dar dvi Olandijos čiuožėjos – 28-erių metų Marrit Leenstra (+0,91 sek.) ir 26-erių metų Lotte van Beek (+0,92 sek.). Sočio žaidynėse L. van Beek buvo trečia, o M. Leenstra – ketvirta.