Pasaulio sporto savaitė: didžiojo futbolo sugrįžimas ir istoriniai pasiekimai

Futbolo Čempionų lygoje prasidėjo atkrintamosios varžybos, Šveicarijos teniso legenda Rogeris Federeris grįžo į ATP retingo pirmąją vietą, buvusi antroji moterų teniso raketė čekė Petra Kvitova vėl pradėjo kilti WTA reitingo laipteliais, o geriausi pasaulio krepšininkai džiugino sirgalius NBA Žvaigždžių rungtynėse.

Madrido klubas pergalingai pradėjo Čempionų lygos aštuntfinalį.<br> AP nuotr.
 R.Federeris tapo rekordininku.<br> AP nuotr.

Feb 19, 2018, 6:01 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 6:03 PM

Tai buvo svarbiausi pasaulio sporto įvykiai už olimpinio Pjongčango ribų.

Svarbiausi savaitės įvykiai

Vasario 13 d. Futbolo Čempionų lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse „Manchester City“ svečiuose nugalėjo „Basel“ 4:0, Turino „Juventus“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

Vasario 14 d. Futbolo Čempionų lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse nugalėtojo vardą ginantis Madrido „Real“ namie įveikė Paryžiaus PSG 3:1, „Liverpool“ svečiuose nugalėjo „Porto“ 5:0.

Vasario 18 d. Švedijos ralio (pasaulio ralio čempionato antrojo etapo) nugalėtoju tapo belgas Thierry Neuville‘is („Hyunday“). Jis pakilo į pirmąją vietą pasaulio čempionato bendrojoje įskaitoje.

Vasario 18 d. Dohoje moterų teniso Kataro atvirojo čempionato („WTA Premier 5“) finale čekė Petra Kvitova nugalėjo ispanę Garbinę Muguruzą 3:6, 6:3, 6:4. P.Kvitova iškovojo antrą titulą šiais metais ir Moterų teniso asociacijos (WTA) reitinge pakilo į10-ąją vietą. Ji į dešimtuką grįžo pirmą kartą nuo tada, kai 2016 m. gruodį per užpuolimą buvo sužeista peiliu.

Vasario 18 d. Roterdamo atvirojo teniso čempionato („ATP 500“) finale šveicaras Rogeris Federeris nugalėjo bulgarą Grigorą Dimitrovą 6:2, 6:2. 36 metų R.Federeris iškovojo 97-ąjį titulą karjeroje ir po 276 savaičių (5 metų ir 3 mėnesių) pertraukos grįžo į pirmąją vietą Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitinge. Jis tapo vyriausiu visų laikų ATP reitingo lyderiu.

Vasario 18 d. Los Andžele Nacionalinės rkepšinio asociacijos (NBA) Visų žvaigždžių rungtynėse LeBrono (Jameso) komanda nugalėjo Stepheno (Curry) komandą 148:145. Naudingiausiu krepšininku išrinktas LeBronas Jamesas.