Kauno komanda nukovė „Hockey Punks“ ir pateko į finalą

Lietuvos ledo ritulio čempionato trečiosiose pusfinalio rungtynėse ketvirtadienį „Kauno Hockey“ komanda namuose 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-1.

Kauno komanda pateko į finalą.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2018-03-16 00:30, atnaujinta 2018-03-16 08:33

Aikštės šeimininkų gretose du kartus pasižymėjo Konstantinas Isajevas, kartą - Vytautas Jagelavičius.

Svečiams įvarčius pelnė Andrius Kaminskas ir Šarūnas Suchomlinas.

Iki šios dvikovos nė viena ekipa nelaimėjo namų aikštėje ir būtent ši pergalė atvėrė Kauno klubui kelią į finalą. „Kaunas Hockey“ pirmieji praleido įvartį, kai pasižymėjo A.Kaminskas (06:41, dauguma), tačiau vėliau jau patys išnaudojo A.Kaminsko pražangą ir kiekybinę persvarą įvarčiu pavertė K.Isajevas (13:51, dauguma).

Po minutės K.Isajevas pelnė dar vieną įvartį (15:50) ir kauniečiai išsaugojo šį pranašumą iki dvikovos pabaigos.

Antrojo kėlinio pabaigoje kiekybinę daugumą išnaudojo V.Jagelavičius (39:33, dauguma).

Trečiajame kėlinyje iki minimumo persvarą sumažino Š.Suchomlinas (43:01, dauguma) ir intriga grįžo, tačiau vilniečiai nesugebėjo išnaudoti nei dviejų varžovų pražangų, nei šeštuoju aikštės žaidėju pakeisto vartininko paskutiniąją rungtynių minutę.

Abi komandos į vartus metė po 22 kartus.

„Kaunas Hockey“ jau pirmojo sezono čempionate metu iškopė į finalą.

Finalo serija iki trijų pergalių prasidės kovo 18 dieną. „Kaunas Hockey“ finale, kur bus žaidžiama iki trijų pergalių, kovos su nugalėtojos titulą ginančia Elektrėnų „Energija“.