Žiemos parolimpiados medalių įskaitoje nugalėjo amerikiečiai

Sekmadienį Pjongčanke (Pietų Korėja) pasibaigusių 12-ųjų žiemos parolimpinių žaidynių medalių įskaitoje triumfavo JAV delegacija.

JAV ledo sportininkai iškovojo daugiausiai medalių Pjongčango olimiadoje<br> Scanpix.com nuotr.

Mar 19, 2018, 6:17 PM, atnaujinta Mar 19, 2018, 11:11 PM

Amerikiečiai iškovojo 13 aukso, 15 sidabro ir 8 bronzos medalius. JAV komanda žiemos parolimpinių žaidynių medalių įskaitą paskutinį kartą buvo laimėjusi 1992 metais.

Antrąją vietą Pjongčange užėmė iš rusų sudarytą Nepriklausomų atletų komanda (8 aukso, 10 sidabro ir 6 bronzos medaliai). Treti liko kanadiečiai (8 aukso, 4 sidabro, 16 bronzos).

Medalius iš viso iškovojo 26 šalių sportininkai.

Iš viso buvo išdalinti 80 medalių komplektų. Žaidynėse varžėsi 569 sportininkai iš 49 valstybių.