Justinas Kinderis penkiakovės pasaulio taurės etape Vengrijoje liko 14-as

Sekmadienį Kečkemete (Vengrija) vyko šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės III etapo vyrų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Justinas Kinderis. Plaukimo rungtyje lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 12,69 sek. (32-oji vieta) ir pelnė 285 taškus.

Justinas Kinderis pasaulio taurės III etape Vengrijoje užėmė 14-ąją vietą.<br>pentathlon.lt nuotr.

May 6, 2018, 9:03 PM, atnaujinta May 6, 2018, 9:17 PM

Fechtuodamasis vilnietis laimėjo 18 kovų iš 35 ir pasidalino 16-20 vietas (208 taškai). Papildomame fechtavimosi etape mūsų olimpietis įveikė kiną Linbiną Zhangą, tačiau pralaimėjo čekui Janui Kufui, tad savo sąskaitą papildė 1 tašku.

Jodamas J.Kinderis nepadarė klaidų, tik minimaliai viršijo laiko limitą ir pelnė net 299 taškus iš 300 galimų.

Po 3 rungčių lietuvis turėjo 793 taškus ir tai leido užimti 14-ąją vietą bendrojoje įskaitoje.

Varžybų lyderis prieš bėgimo ir šaudymo rungtį buvo korėjietis Woongtae Juna, turėjęs 838 taškus. Antras žengė britas Josephas Choongas (828), trečias – airis Arthuras Laniganas-O Keeffe'as.

Bėgimo ir šaudymo rungtyje J.Kinderiui savo vietos pagerinti nepavyko, tačiau buvo išsaugota 14-oji vieta. Iš viso finale lietuvis surinko 1391 tašką.

Pasaulio taurės III etapo laimėtoju tapo pirmąją vietą be didesnio vargo išsaugojęs W.Junas (1437). Į antrąją vietą bėgdamas ir šaudydamas prasibrovė baltarusis Ilja Polazkovas (1426), o į trečiąją – vengras Demeteris Bence (1423).

Pasaulio taurės IV etapas bus surengtas gegužės pabaigoje Sofijoje (Bulgarija), o finalas – birželio 21-24 dienomis vyks Astanoje (Kazachstanas).