J. Kinderis penkiakovės pasaulio taurės varžybose Bulgarijoje užėmė 17-ąją vietą

Lietuvos atstovas Justinas Kinderis Sofijoje (Bulgarija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės ketvirtojo etapo vyrų varžybų finale šeštadienį užėmė 17-ąją vietą.

Justinas Kinderis.<br> Pentathlon.lt nuotr.

2018-05-26 19:58

Plaukimo rungtyje lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 12,60 sek. (33-ioji vieta) ir užsidirbo 285 taškus. Fechtuodamasis J.Kinderis buvo tarp geriausiųjų. Olimpietis laimėjo 20 dvikovų iš 35 (4-9 vietos) ir savo sąskaitą papildė 220 taškų. Deja, papildomame fechtavimosi etape buvo pralaimėta jau pirmoji kova vokiečiui Marvinui Dogue'ui.

Jodamas J.Kinderis pelnė 286 taškus (20-oji vieta) iš 300 galimų ir po trijų rungčių bendrojoje įskaitoje buvo 15-as (791 taškas).

Prieš bėgimo ir šaudymo rungtį pirmavo airis Arthuras Laniganas-O'Keeffe'as, turėjęs 844 taškus.

Bėgimo ir šaudymo rungtyje J.Kinderiui savo vietos pagerinti nepavyko. Lietuvis distanciją įveikė per 11 min. 22,57 sek. (17-oji vieta, 618 taškų) ir bendrojoje įskaitoje smuktelėjo į 17-ąją poziciją. Iš viso finale Lietuvos atstovas surinko 1409 taškus.

Čempionu tapo A.Laniganas-O'Keeffe'as (1468 tšk.), antrąją vietą užėmė Pietų Korėjos atstovas Jun Woongtae (1454 tšk.), o trečiąją – prancūzas Pierre'as Dejardinas (1449 tšk.).