Padelio mėgėjai savaitgalį vietoje išvykų į gamtą pasirinko varžybas Vilniuje

Karštą paskutinį gegužės savaitgalį padelio mėgėjai neišvyko prie jūros ar ežerų, o dalyvavo pamėgtos sporto šakos – padelio teniso varžybose. Penkiasdešimt padelio mėgėjų vyrų ir moterų Vilniuje, Bernardinų aikštyne ir Fanų stadione kovojo dėl LPF Vasaros taurės II etapo trofėjų. Atmosfera buvo įkaitusi ir aikštelėse, ir už jų ribų. Vyrai rungtyniavo dviejose lygose, o moterys – vienoje. Visi dalyviai žaidė mišria sistema po ketverias rungtynes, išsiaiškinant visas vietas.

LPF Vasaros taurės II etapas.<br> Z.Grigonienės nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

May 29, 2018, 11:41 AM

Stipriausioje A lygoje nugalėtojais tapo vilniečiai Titas Mikelevičius ir Pijus Mockus, finale po gražios kovos rezultatu 6:3, 6:4 nugalėję kitus sostinės atstovus Robertą Sadovskį ir Algirdą Draugelį. Trečiąją vietą iškovojo klaipėdietis Mantas Gricius ir padeliu susižavėjęs šiaulietis tenisininkas Aleksas Tverijonas, dabar gyvenantis Vilniuje. Malonu, kad vis daugiau tenisininkų atranda padelį – šią puikią ir giminingą tenisui sporto šaką.

Antrojo etapo turnyre Kauno žaidėjai rungtyniavo A lygoje, todėl B lygoje atkakliausios kovos vyko tarp šiauliečių ir vilniečių. Šįkart Fortūna buvo palanesnė šiauliečiams, kurie iškovojo visas tris prizines vietas. Trečiąjį kartą B lygos čemionais tapo Martynas Vidžiūnas ir Emilis Baltrimaitis, finale 7:5, 6:0 nugalėję treniruočių partnerius Tomą Janužį ir Henriką Domkų. Trečiąją vietą iškovojo Emilio tėvas Nerijus Baltrimaitis su Gintaru Dambrausku.

Moterų grupėje pirmąją turnyro dieną žaidėjos rungtyniavo pogrupiuose, antrąją dieną dėl taurės kovojo trys stipriausios poros, o likusios žaidėjos rungtyniavo dėl kitų vietų. Turnyro nugalėtojomis antrą kartą iš eilės tapo šiaulietės Živilė Vidžiūnė ir Iveta Daujotaitė, antrąją vietą užėmė Rūta Balalytė ir Lukrecija Duonėlaitė, o trečiąją – Greta Akcijonaitė ir Elola Šakienė.

Trečiasis LPF vasaros taurės etapas moterims ir vyrams vyks rugpjūčio 18-19 dienomis, o iki to laiko moterys stovyklaus technikos tobulinimo stovykloje Dubingiuose, o vyrai rungtyniaus tradiciniame tarptautiniame „Lithuanian Open“ turnyre, kuris vyks birželio 29–liepos 1 dienomis Vilniuje. Lietuvos padelio vyrų rinktinė su treneriu iš Ispanijos ruošis pasaulio čempionato atrankos turnyrui, kur liepos 12-15 dienomis Varšuvoje varžysis su Švedijos, Austrijos ir Lenkijos rinktinėmis.