Bėgikas Rapolas Saulius iškovojo Baltarusijos čempionato bronzos medalį

Minske vykstančio Baltarusijos lengvosios atletikos atvirojo čempionato vyrų 110 metrų barjerinio bėgimo rungtyje bronzos medalį iškovojo lietuvis Rapolas Saulius.

Rapolas Saulius Baltarusijos čempionate iškovojo bronzą.<br> R.Tarasevičiaus nuotr.

Jul 21, 2018, 12:38 PM, atnaujinta Jul 21, 2018, 12:42 PM

Lietuvos finale finišavo per 14,19 sek. Atrankoje R.Saulius (14,28 sek.) buvo antras.

Nugalėjo baltarusis Vitalijus Parachonka (13,40 sek.).

Ugnius Savickas 100 metrų bėgimo finale užėmė penktąją vietą (10,84 sek.). Atrankoje mūsiškis buvo greitesnis (10,82 sek., antroji vieta). U.Savickas Minske dar bėgs 200 metrų.