Po „Tour de France“ lenktynių 14-ojo etapo bendros įskaitos lyderiai nepasikeitė

„Sky“ komandos nariai britai Geraintas Thomas ir Chrisas Froome'as toliau lieka „Tour de France“ dviratininkų lenktynių lyderiais po 14-ojo etapo ir bendrojoje įskaitoje užima 1-2 vietas.

Finišuoja 14-ojo etapo nugalėtojas Omaras Fraile'as.

2018-07-21 20:04, atnaujinta 2018-07-21 20:05

188 km ilgio etapo iš Saint-Paul-Trois-Chateaux į Mendę nugalėtoju šeštadienį tapo ispanas Omaras Fraile'as iš „Astana“ komandos. Jam bendrosios įskaitos visi lyderiai pralaimėjo daugiau negu 18 minučių.

Varžybų lentelėjė G.Thomas pirmauja prieš keturiskart lenktynių čempioną Ch.Froome'ą 1:39 min., o trečiojoje pozicijoje esantis olandas Tomas Dumoulinas atsilika 1:50 min. Ketvirtąją vietąją užimantis slovėnas Primožas Rogličius lyderiui pralaimi 2:38 min.

Bendrosios įskaitos lyderiai po 14-os etapų:

1. Geraint Thomas („Team Sky“, D.Britanija) 58 val. 10:44 min.;

2. Chris Froome („Team Sky“, D.Britanija) +1:39 min.;

3. Tomas Dumoulin („Team Sunweb“, Nyderlandai) +1:50;

4. Primož Roglič („Team LottoNL-Jumbo“, Slovėnija) +2:38.

Etapo finiše O.Fraile'as 6 sek. aplenkė prancūzą Julianą Alaphilippe'ą, kuris iškovojo kalnų karaliaus marškinėlius. Belgas Jasperas Stuyvenas finišo liniją kirto trečias ir nuo nugalėtojo atsiliko taip pat 6 sek., o už jo finišavo triskart pasaulio čempiontas slovakas Peteris Saganas. Jį nuo etapo nugalėtojo skyrė 12 sek.