O. Mašalo pasaulio fechtavimo čempionate užėmė 40-ąją vietą

Kinijoje vykstančio pasaulio fechtavimo čempionato moterų fechtavimo špaga rungtyje Lietuvos atstovė Olivija Mašalo užėmė 40-ąją vietą.

Fechtavimasis <br>123rf.com nuotr.

2018-07-22 21:17

Lietuvos sportininkė pirmojo etapo pirmoje grupėje laimėjo penkias kovas iš šešių ir užėmė antrąją vietą. Tai leido iškart patekti į antrąjį atkrintamųjų varžybų rate. Deja, jame O. Mašalo 5:15 pralaimėjo vengrei Dorinai Budai.

Atkrintamosiose varžybose kovojo dar dvi lietuvės. Paulina Bajorūnaitė pirmajame rate 12:15 pralaimėjo Dar Hecht iš Izraelio, o Viktė Ažukaitė 8:15 nusileido egiptietei Nardin Ehab.

Galutinėje įskaitoje V. Ažukaitei atiteko 66-oji pozicija, o P. Bajorūnaitė liko 86 tarp 116 dalyvių.

Pasaulio čempione tapo italė Mara Navarria. Ji finale įveikė rumunę Aną Popescu. Estė Katrina Lehis užėmė septintąją vietą.