Lietuvos plaukikams nepavyko prasimušti į finalą

Glazge (Didžioji Britanija) tęsiasi geriausių Europos plaukikų kovos, kuriame dėl medalių kovoja ir lietuviai.

Lietuvos plaukikams nepavyko prasimušti į pusfinalį.<br> A.Pliadžio nuotr.

2018-08-07 12:05, atnaujinta 2018-08-07 12:06

Antradienį savo jėgas 200 metrų plaukime nugara išbandė du lietuviai – Rokas Juozelskis ir Gytis Stankevičius.

Pirmasis startavo 19-metis R.Juozelskis. Jis distanciją įveikė per 2 min. 03,84 sek. ir savo plaukime finišavo penktas.

Po jo startavo 24-erių Gytis Stankevičius. Jis savo plaukime finišavo aštuntas, distanciją įveikęs per 2 min. 02,48 sek.

Deja, tokių rezultatų patekti į finalą jiems nepakako. Abu plaukikai nepateko tarp šešiolikos geriausių sportininkųl

Šioje rungtyje dalyvauti didžiausia Lietuvos viltis 23-ejų Danas Rapšys. Jis nusprendė susitelkti vakaro plaukimui. Vakare jis kovos 200 metrų plaukimo krūtine finale.