Dviratininkas G. Bagdonas penktajame lenktynių Olandijoje etape – 65-as

Olandijoje vykstančių 14-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Binck Bank Tour“ penktajame etape penktadienį lietuvis Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) užėmė 65-ąją vietą.

Gediminas Bagdonas lenktynėse Olandijoje buvo rikiuotės viduryje.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Aug 18, 2018, 11:46 AM

Nugalėjo danas Magnusas Cortas („Astana“). Jis 204,4 km nuvažiavo per 4 val. 39 min. 50 sek. ir finišo sprinte pranoko du varžovus.

Antras finišavo olandas Julius van den Bergas („EF Education First-Drapac p/b Cannondale“), trečias – G.Bagdono komandos draugas prancūzas Alexis Gougeard'as.

Kitas lietuvis Aidis Kruopis (Verandas Willems-Crelan“, +33 sek.) užėmė 129-ąją vietą, Ignatas Konovalovas („Groupama-FDJ“, +5.06) – 143-iąją, o Ramūnas Navardauskas („Bahrain Merida“, +6.47) – 146-ąją.

Lenktynių lyderiu išliko R.Navardausko komandos draugas slovėnas Matejus Mahoričius.

G.Bagdonas (+1.26) bendrojoje įskaitoje užima 47-ąją vietą, A.Kruopis (+4.59) – 124-ąją, R.Navardauskas (+7.36) – 137-ąją, o I.Konovalovas (+11.25) – 144-ąją.