Pasaulio sporto savaitė: įspūdingo grožio Madrido futbolo komandų mūšis

Pasibaigus septynių sporto šakų Europos čempionatams, pasaulio sporto gyvenimas aprimo ir praėjusią savaitę svarbių varžybų buvo nedaug. O tarp tų, kuriems sporto aikštėse teko lieti prakaitą, labiausiai pasižymėjo teniso žvaigždė Novakas Džokovičius ir Madrido „Atletico“ futbolo klubas.

„Atletico“ įveikė „Real“ ir iškovojo šio sezono UEFA Supertaurę<br>AP nuotr.
„Atletico“ įveikė „Real“ ir iškovojo šio sezono UEFA Supertaurę<br>Scanpix.com nuotr.
Novakas Džokovičius įveikė Roger Federerį<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2018-08-20 10:07

Svarbiausi savaitės įvykiai

Rugpjūčio 14 d. Tokijuje baigėsi Ramiojo vandenyno šalių plaukimo čempionatas. Medalių įskaitoje pirmąją vietą užėmė JAV (20 aukso, 14 sidabro ir 11 bronzos), kurių sportininkai laimėjo daugiau nei pusę rungčių (20 iš 37).

Rugpjūčio 15 d. Taline futbolo Europos supertaurės rungtynėse praėjusio sezono Europos lygos nugalėtojas Madrido „Atletico“ įveikė Čempionų lygos nugalėtoją Madrido „Real“ 4:2 (po pratęsimo). Europos supertaurę „Atletico“ iškovojo trečiąjį kartą (du praėjusius – 2010 ir 2012 m.).

Rugpjūčio 18 d. Novi Sade (Serbija) Europos vaikinų (iki 16 m.) čempionato finale Kroatija nugalėjo Ispaniją 71:70. Bronzos medalius laimėjo Turkija.

Rugpjūčio 19 d. Sombathejuje (Vengrija) pasaulio vaikinų (iki 18 m.) vandensvydžio čempionato finale Graikija nugalėjo Ispaniją. Bronzos medalius laimėjo Vengrija. Graikija šios amžiaus grupės medalius laimėjo pirmą kartą.

Rugpjūčio 19 d. Varaždine (Kroatija) Europos vaikinų (iki 18 m.) rankinio čempionato finale Švedija nugalėjo Islandiją 32:27. Bronzos medalius laimėjo Danija.

Rugpjūčio 19 d. Kielcuose (Lenkija) pasaulio merginų (iki 18 m.) rankinio čempionato finale Rusija nugalėjo Vengriją 29:27. Bronzos medalius laimėjo Korėja.

Rugpjūčio 19 d. Saro krašte vykusio Vokietijos ralio (pasaulio ralio čempionato 9-ojo etapo) nugalėtoju tapo estas Otto Tanakas („Toyota“). Bendrojoje įskaitoje pirmauja belgas Thierry Neuville‘is („Hyunday“; 172 taškai), prancūzas Sebastienas Ogier („Ford“; 149) ir O.Tanakas (136).

Rugpjūčio 19 d. Hamburge paplūdimio tinklinio pasaulio turo finalo etapo nugalėtojais tapo norvegai Andersas Molas ir Christianas Sorumas bei brazilės Agatha Bednarczuk ir Eduarda Santos Lisboa.

Rugpjūčio 19 d. Teniso Sinsinačio (Ohajas, JAV) „Masters“ turnyro vyrų („ATP 1000“) finale serbas Novakas Džokovičius nugalėjo šveicarą Rogerį Federerį 6:4, 6:4. N.Džokovičius iškovojo 71-ąjį titulą ir tapo pirmuoju tenisininku, kuris bent po kartą laimėjo visus devynis „Masters“ turnyrus. Moterų („WTA Premier 5“) finale olandė Kiki Bertens nugalėjo pirmąją pasaulio raketę rumunę Simoną Halep 2:6, 7:6, 6:2.