Baidarininkai E. Ramanauskas ir I. Navakauskas pasaulio čempionate užėmė šeštąją vietą

Portugalijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vyrų dviviečių baidarių 200 m finale šeštadienį lietuviai Edvinas Ramanauskas ir Ignas Navakauskas užėmė šeštąją vietą.

Ignas Navakauskas ir Edvinas Ramanauskas užėmė šeštąją vietą.<br> Facebook nuotr.

2018-08-25 16:58, atnaujinta 2018-08-25 16:59

Mūsiškiai finišavo per 32,79 sek. Iki trečiosios vietos lietuviams pritrūko 0,634 sek.

Nugalėjo vengrai Markas Balaska ir Balazsas Birkasas (31,873 sek.). Sidabro medalius iškovojo ispanai Saulas Craviotto ir Cristianas Toro (32,133 sek.), o bronzos – serbai Nebojša Grujičius ir Marko Novakovičius (32,156 sek.).