Lietuvos lengvaatlečiai pasaulio veteranų čempionate iškovojo du bronzos medalius

Malagoje (Ispanija) vykstančiame pasaulio veteranų lengvosios atletikos čempionate penktadienį Lietuvos atstovai iškovojo du bronzos medalius.

Milda Zubavičienė (dešinėje) iškovojo bronzos medalį.<br> Facebook nuotr.

Sep 8, 2018, 11:55 AM, atnaujinta Sep 8, 2018, 11:57 AM

Trečiąją vietą 400 metrų barjeriniame bėgime užėmė Milda Zubavičienė (W35 amžiaus grupė) – 1 min. 11,32 sek.

Henrykas Gulbinovičius (M55) tapo prizininku dešimtkovėje – 6945 taškai. Saulius Svilainis, likęs be rezultato barjeriniame bėgime ir toliau už visus varžovus numetęs diską, su kartimi jau nešokinėjo.

Oksanos Chodos (W35) rezultatas 200 metrų atrankos bėgimuose buvo 23-ias (27,89 sek.), į pusfinalį patekti jai nepavyko.