Kanojų sprinto varžybose Rusijoje V. Korobovas – ketvirtas

Šeštadienį Barnaule (Rusija) vykusiame kanojų sprinto „Super Cup“ varžybų antrajame etape Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvos sportininkas vienviečių kanojų netradicinės 350 metrų distancijos finale liko paskutinis – ketvirtas.

V.Korobovas.<br>A.Pliadžio nuotr.

Sep 22, 2018, 5:12 PM, atnaujinta Sep 22, 2018, 5:17 PM

Nugalėjo čekas Martinas Fuksa. Jo laikas – 1 min. 18,010 sek. Antrąją vietą užėmė lenkas Tomaszas Kaczoras (+0,278 sek.), trečiąją – rusas Kirilas Šamšurinas (+0,338 sek.).

V.Korobovas nugalėtojui pralaimėjo 2,708 sek.

Pirmojo etapo pirmajame plaukime V.Korobovas (1.16,071) buvo antras ir pateko į pusfinalį. Antrajame pusfinalio plaukime mūsiškis taip pat finišavo antras (1.21,043).

Penktadienį V.Korobovas su kanadiete Katharine Vincent startavo mišrių dviviečių kanojų 100 metrų sprinto varžybose ir užėmė antrąją vietą. Nugalėjo rusai Andrejus Kraytoras ir Olesia Romansenko (20,346 sek.). V.Korobovas ir K.Vincent jiems pralaimėjo 0,33 sek.