Padelio teniso mėgėjai atsisveikino su vasara

Nors ir labai graži, šilta bei ilga buvo ši vasara, padelio teniso mėgėjams norėjosi, kad ji būtų užtrukusi... dar dvi dienas. Mat, Vilniuje vyko LPF Vasaros taurės IV etapo padelio turnyras, kuris dėl lietaus turėjo persikelti iš lauko aikštelių į Fanų padelio areną. Gerai, kad nuo pernykštės žiemos Vilniuje yra tokia puikiai įrengta trijų padelio aikštelių arena, kurioje padelio turnyrai gali vykti bet kokiu oru.

Vilniuje vyko vasaros taurės IV etapo padelio turnyras.<br> Z.Grigonienės nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 24, 2018, 3:19 PM

Padelio žaidėjai iš Vilniaus, Kauno ir Šiaulių varžėsi trijose lygose: Vyrų A, Vyrų B bei Moterų B. Stipriausioje Vyrų A lygoje pagrindinė kova dėl taurės ir medalių vyko tarp Lietuvos rinktinės narių, o visų prizinių vietų išaiškinimui prireikė trijų setų. LPF Vasaros taurės IV etapo nugalėtojais tapo vilniečiai Pijus Mockus ir Aleksas Tverijonas, rezultatu 6:7, 6:3, 10:8 nugalėję antrąją vietą iškovojusius kauniečius Luidžį Pakulą ir Skirmantą Mačinską, bei 4:6, 7:5, 13:11 laimėję prieš trečioje vietoje likusius vilniečius Titą Mikelevičių ir Algirdą Draugelį. Tarpusavio kovą dėl sidabro medalių Luidžis ir Skirmantas rezultatu 7:6, 1:6, 10:6 įveikė Titą ir Algirdą.

Įdomu, kad 2018 m. Lietuvos teniso čempionas Aleksas Tverijonas tik šią vasarą papildė padelio žaidėjų gretas. Pradžioje jis užėmė trečiąją vietą, po to – antrąją, o šiame etape jau tapo čempionu. LPF Vasaros taurės A lygos pirmojo etapo nugalėtojais tapo Luidžis Pakula ir Algirdas Draugelis, antrojo – Titas Mikelevičius ir Pijus Mockus, trečiojo – Titas Mikelevičius ir Algirdas Draugelis, o ketvirtojo – Pijus Mockus ir Aleksas Tverijonas.

Ne mažiau atkaklios varžybos vyko ir Vyrų B lygoje. Čia dėl taurės ir medalių kovojo trys poros – pogrupių nugalėtojos. Pradžioje šiauliečių derbį laimėjo Tomas Janužis ir Emilis Baltrimaitis, rezultatu 6:3, 6:7, 10:6 įveikę Martyną Vidžiūną ir Gintarą Dambrauską, o po to nugalėjo padelio vyrų varžybose debiutavusią bei sidabro medalius iškovojusią Skaistės Bražėnaitės ir Dainius Vasiliausko porą. Skaistė ir Dainius dažnai laimi prizines vietas teniso turnyruose, o rugsėjį jie tapo padelio LPF Mišrių dvejetų turnyro čempionais. Jie rezultatu 4:6, 7:6, 10:7 nugalėjo Martyną Vidžiūną ir Gintarą Dambrauską, kurie buvo apdovanoti bronzos medaliais.

Moterų grupėje pagrindinė intriga buvo, kuri Šiaulių teniso mokyklos atstovė nugalės: studentė Ieva ar moksleivė Iveta. Čempionėmis tapo Rūta Balalytė ir Ieva Čeilutkaitė, nesunkiai nugalėjusios visas varžoves. Antrąją vietą iškovojo Živilė Vidžiūnė ir Iveta Daujotaitė, o trečiąją – Reda Sirgedienė ir Dalia Burokaitė. Padelio mėgėjai pabaigė vasaros sezoną, o lapkričio 16-17 dienomis vėl kovos padelio aikštelėse jau LPF Žiemos taurės turnyre.