Ėjikė B. Virbalytė-Dimšienė varžybose Kinijoje – septinta

Pirmadienį Kinijoje prasidėjo jau tradicinės daugiadienės sportinio ėjimo varžybos „Around Taihu“. Šiais metais tai kartu ir baigiamasis Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) ėjimo „Iššūkio taurės“ etapas.

Brigita Virbalytė-Dimšienė<br>A.Pliadžio nuotr.
Brigita Virbalytė-Dimšienė<br>AFP/Scanpix nuotr.

2018-09-25 08:55, atnaujinta 2018-09-25 08:56

Pirmąją dieną 20 km ilgio etape startavo 36 moterys ir 99 vyrai.

Moterų grupėje nugalėjo kinė Wang Yingliu (1 val. 29 min. 55 sek.). Lietuvė Brigita Virbalytė-Dimšienė finišavo septinta (1:34.17).

Kartu vyksta ir komandų varžybos. „Victory“ ekipa, kuriai atstovauja B. Virbalytė, pirmajame etape užėmė antrąją vietą (4:39.36), nuo pirmosios Kinijos komandos atsilikusi 1 min. 19 sek.

Greičiausias tarp vyrų buvo Pietų Afrikos Respublikos ėjikas Lebogangas Shange (1:23.20). Lietuvis Tadas Šuškevičius užėmė 70-ąją vietą (1:38.20), o jo komanda „Tacose&Vatos“ – devintąją.

Antradienį vyksta antrasis 12 km etapas, trečiadienį varžybos baigsis taip pat 12 km etapu.