Suomijos biatlonininkė K. Makarainen pasaulio taurės varžybose iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Pokljukoje (Slovėnija) vykstančio pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo moterų 10 km persekiojimo lenktynes sekmadienį laimėjo be klaidų šaudžiusi suomė Kaisa Makarainen – 29 min. 16,9 sek.

Kaisa Makarainen laimėjo varžybas Slovėnijoje.

Dec 9, 2018, 6:29 PM, atnaujinta Dec 9, 2018, 6:36 PM

Praėjusio sezono pasaulio taurės laimėtoje šeštadienį triumfavo sprinto lenktynėse.

Antrąją vietą užėmė italė Dorothea Wierer (+41,3 sek., 0 baudos ratų), trečiąją – slovakė Paulina Fialkova (+59,2 sek.; 0).

Lenktynėse dalyvavo 59 biatlonininkės. Jos startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po trejų lenktynių pirmauja 144 taškus turinti D.Wierer. K.Makarainen su 131 tašku užima antrąją vietą. Trečia žengia P. ialkova (129 tšk.).

REPORTERIS: pirma JAV siunta Ukrainai – dar šią savaitę