K. Makarainen ir M. Fourcade'as šventė pergales biatlono pasaulio taurės varžybose

Austrijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo moterų 10 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį nugalėjo suomė Kaisa Makarainen.

Martinas Fourcade'as ir Kaisa Makarainen laimėjo varžybas.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Martinas Fourcade'as. <br> AFP/Scanpix nuotr.
 Kaisa Makarainen. <br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Dec 15, 2018, 5:33 PM, atnaujinta Dec 15, 2018, 5:39 PM

35-erių metų praėjusio sezono pasaulio taurės laimėtoja turėjo įveikti tris baudos ratus ir finišavo per 30 min. 53,1 sek.

Antrąją vietą užėmė slovakė Paulina Fialkova (+1,5 sek.; 2 baud. ratai), trečiąją – italė Dorothea Wierer (+2,8 sek.; 4 baud. ratai.).

Lenktynėse dalyvavo 55 biatlonininkės. Jos startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja 252 taškus turinti D.Wierer. K.Makarainen su 245 taškais užima antrąją vietą. Trečia žengia P.Fialkova (219 tšk.).

M. Fourcade'as iškovojo pergalę Austrijoje

Austrijoje vykstančio antrojo etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį nugalėjo tituluotas prancūzas Martinas Fourcade'as.

30-metis prancūzas išvengė klaidų šaudykloje ir finišavo per 32 min. 22,3 sek.

Antrąją vietą užėmė vokietis Arndas Peifferis (+13,7 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – norvegas Vetle Christiansenas (+16,1; 0 baud. ratų).

Lenktynėse dalyvavo 56 biatlonininkai. Jos startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja norvegas Johannesas Thingnesas Boe (248 tšk.). M.Fourcade'as (191 tšk.) pakilo į antrąją vietą poziciją. Trečias yra kitas prancūzas Antoninas Guigonnatas (187 tšk.).