Lietuvos biatlonininkai A. Jesipionok ir L. Jakeliūnas varžybose Lenkijoje liko tarp autsaiderių

Lenkijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės ketvirtojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė Ana Jesipionok aplenkė tik aštuonias varžoves ir užėmė 78-ąją vietą.

Ana Jesipionok varžybose Lenkijoje liko tarp autsaiderių.<br> Facebook/S.Spac nuotr.

Jan 13, 2019, 1:36 PM, atnaujinta Jan 13, 2019, 4:32 PM

Antrąjį kartą per dvi dienas nugalėjo be klaidų šaudžiusi rusė Natalija Gerbulova – 20 min. 40,8 sek. Antrąją vietą užėmė švedė Johanna Skottheim (+25,3 sek.; 0 baudos ratų), o trečiąją – ukrainietė Nadija Bielkina (+31,4 sek.; 0 baudos ratų).

19-metė A.Jesipionok turėjo įveikti tris baudos ratus ir nugalėtojai pralaimėjo 5 min. 55,5 sek.

L. Jakeliūnas Lenkijoje – 81-as

Vyrų 10 km sprinto lenktynėse sekmadienį lietuvis Lukas Jakeliūnas užėmė 81-ąją vietą.

Nugalėjo vokietis Philippas Hornas. Jis turėjo įveikti vieną baudos ratą ir finišavo per 23 min. 20,5 sek.

26-erių metų L.Jakeliūnas įveikė du baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 3,6 sek.