R. Bautista-Agutas kankinačioje keturių valandų kovoje pranoko aukštesnį reitingą turėjusį M. Čiličių

Melburne (Australija) vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“) vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje sekmadienį 22-ais pagal pajėgumą turnyre 30-metis Roberto Bautista-Agut (ATP-24) nugalėjo 6-uoju skirstytą vienmetį kroatą Mariną Čiličių (ATP-7) po reto atkaklumo ir perminingos penkių setų kovos rezultatu – 6:7 (6:8), 6:3, 6:2, 4:6, 6:4;

Roberto Bautista-Agutas nugalėjo Mariną Čiličių.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (21)

2019-01-20 12:27, atnaujinta 2019-01-20 14:54

Dvikova truko net 4 val.

Ketvirtfinalyje ispano varžovas bus 20-metis graikas Stefanos Tsitsipas (ATP-15), kuris laimėjo prieš 37-erių metų šveicarą Roger Federerį (ATP-3) 6:7 (11:13), 7:6 (7:3), 7:5, 7:6 (7:5).

M.Čiličius 2018 metais žaidė „Australian Open“ turnyro finale.

Vyrų sekmadienio varžybų rezultatai:

22-Roberto Bautista-Agut (Ispanija, ATP-24) – 6-Marin Čilič (Kroatija, ATP-7) – 6:7 (6:8), 6:3, 6:2, 4:6, 6:4;

2-Rafael Nadal (Ispanija, ATP-2) – Tomaš Berdych (Čekija, ATP-57) 6:0, 6:1, 7:6 (7:4);

Frances Tiafoe (JAV, ATP-39) – 20-Grigor Dimitrov (Bulgarija, ATP-21) – 7:5, 7:6 (8:6), 6:7 (1:7), 7:5;

14-Stefanos Tsitsipas (Graikija, ATP-15) – 3-Roger Federer (Šveicarija, ATP-3)  – 6:7 (11:13, 7:6 (7:3), 7:5, 7:6 (7:5).