Plaukikas D. Rapšys varžybose Belgijoje iškovojo keturis medalius

Danas Rapšys Antverpene (Belgija) vykusias 16-ąsias tarptautines plaukimo varžybas „Flanders Speedo Cup“ baigė iškovojęs keturis medalius – 3 aukso ir 1 sidabro.

Danas Rapšys džiaugiasi gerais rezultatais Belgijoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 20, 2019, 8:17 PM, atnaujinta Jan 20, 2019, 10:35 PM

Sekmadienį vyrų 100 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi finale D.Rapšys distanciją įveikė per 49,97 sek. ir nusileido tik belgui Pieteriui Timmersui (49,38 sek.).

Atrankos varžybose D.Rapšys taip pat buvo antras, tačiau ryto plaukime greičiausias buvo olandas Kyle'as Stolkas, kuris finale atplaukė tik penktas.

Šios rungties atrankoje dalyvavęs Aleksas Savickas liko 58-as (54,24 sek.), Tomas Navikonis – 70-as (55,16 sek.).

Iš viso rungtyje varžėsi 118 plaukikų.

Sekmadienį D.Rapšiui pavyko laimėti 200 metrų plaukimą nugara (1 min. ir 59,52 sek.). Lietuvis aplenkė prancūzą Geoffroy Mathieu (2 min. ir 00,21 sek.) ir britą Elliotą Cloggą (2 min. ir 02,47 sek.).

Taip pat finale plaukęs Erikas Grigaitis per ilgai išbuvo po vandeniu ir buvo diskvalifikuotas.

Primename, jog „Flanders Speedo Cup“ turnyre šeštadienį D.Rapšys pelnė du aukso medalius laisvuoju stiliumi plaukdamas 200 ir 400 metrų distancijose.

Sekmadienį vyrų 100 metrų plaukimo krūtine finale Andrius Šidlauskas užėmė trečiąją vietą (1 min. 01,07 sek.).

Jį aplenkė airis Darraghas Greene'as (1 min. 01,01 sek.) ir olandas Arno Kamminga (1 min. 00.37 sek.).

B finale A.Savickas atplaukė per 1 min. 06.54 sek. ir užėmė galutinę 14-ą vietą.

Šioje rungtyje varžėsi 41 plaukikas.

Kotrynai Teterevkovai ir Deividui Margevičiui sekmadienį ant apdovanojimų pakylos užlipti nepavyko.

Moterų 50 metrų krūtine plaukime K.Teterevkova (31,74 sek.) liko ketvirta, o 200 metrų kompleksinio plaukimo rungtyje – 11-a (2 min. ir 22,52 sek.).

50 metrų peteliške finale D.Margevičius atplaukė ketvirtas (24,16 sek.).