Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės varžybose JAV – 17-i

JAV vykusių pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo varžybų mišrioje estafetėje sekmadienį Lietuvos komanda – Vytautas Strolia, Linas Banys, Gabrielė Leščinskaitė ir Natalja Kočergina – buvo aplenkta ratu ir užėmė 17-ąją vietą.

Vytautas Strolia lenkia Švedijos sportininką.<br> Youtube.com nuotr.

Feb 18, 2019, 6:53 AM

Po pirmojo etapo Lietuvos komanda rikiavosi aukštoje šeštoje pozicijoje.

Nugalėjo Prancūzijos biatlonininkai Quentinas Fillonas Maillet, Simonas Desthieux, Celia Aymonier ir Anais Chevalier (1 val. 3 min. 51,4 sek.; 0 baudos ratų).

Antrąją vietą užėmė Vokietijos komanda (+13,5 sek.; 0), trečiąją – Norvegijos atstovai (+1.02,2; 2).

Estijos ekipa (+2.55,9; 0) buvo devinta.

Lenktynėse dalyvavo 20 komandų.

Bendrojoje pasaulio taurės mišrios estafetės įskaitoje po ketverių lenktynių pirmauja 211 taškų turinti Prancūzija. Lietuva su 82 taškais tarp 27 klasifikuotų šalių žengia 18-a.