„ACME-Žalgirio“ rankininkės ketvirtąjį ratą pradėjo triuškinama pergale

Lietuvos moterų rankinio lygoje šeštadienį įtikinamą pergalę pasiekė Kauno „ACME–Žalgirio“ merginos, kurios savo žiūrovų akivaizdoje 45:28 (24:13) įveikė Vilniaus „Eastcon–Alandeko–Vichy“ ekipą.

Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės nugalėjo viešnias iš Vilniaus.<br> handball.lt nuotr.

Feb 23, 2019, 8:46 PM, atnaujinta Feb 23, 2019, 8:47 PM

Ketvirtojo reguliaraus sezono rato pradžioje lyderės „ACME–Žalgiris“ egzaminavo be pergalių vis dar esančią „Eastcon – Alandeko–Vichy“ ekipą.

LRF taurės varžybų finalo ketvertui besirengiančios kaunietės jau pirmajame rungtynių kėlinyje susikūrė solidų pranašumą ir varžovėms apie intrigą pagalvoti neleido. Puikiai puolusios kaunietės po pirmojo kėlinio pirmavo 24:13.

Nors antrasis kėlinys rungtynėse ir buvo tik formalumas, tačiau kaunietės ir jo metu apsukų per daug nemažino. Žingsnis po žingsnio pranašumą didinę kaunietės nuaidėjus rungtynių finalo sirenai pergalę šventė rezultatu – 45:28.

Trimis taškais šiuo metu nuo artimiausių persekiotojų atsiplėšęs „ACME–Žalgiris“ dar po kartą žais su Vilniaus „Eglės–SM Tauro“ ir Kauno rajono „Cascados–HC Garliavos SM“ ekipomis.

Bent viena pergalė per du mačus kaunietėms užtikrintų pirmąją vietą reguliariajame sezone. Tokiu atveju jų varžovėmis pusfinalyje būtų šeštadienį įveiktas vilniečių klubas.

Kitą savaitgalį Lietuvos moterų klubų laukia LRF taurės finalo ketverto varžybos.

„ACME–Žalgiris“ pusfinalyje susitiks su LRF I-ojoje lygoje žaidžiančia Klaipėdos „Dragūno–Viesulo“ ekipa, o „Eglė–SM Tauras“ žais su „Cascada–HC Garliava SM“.

„ACME–Žalgiris“: Viltė Lubytė 8, Audinga Kniubaitė 7, Martyna Vaitkutė 6, Klaudija Šidlauskytė 5, Lina Abramauskaitė, Deimantė Baranauskaitė, Greta Burkaitė po 4, Austėja Narauskaitė ir Gabrielė Vaičiūtė po 2, Simona Jaškūnaitė, Laura Žukovaitė, Neringa Gudaitytė po 1 įvartį.

„Eastcon–Alandeko– ichy“: Aistė Malinauskaitė 13, Ana Andronik 8, Živilė Poliačenko 4, Greta Noreikaitė, Ūla Vienažindytė ir Kamilė Stanelytė po 1 įvartį.