Biatlonininkas V. Strolia persekiojimo lenktynėse buvo diskvalifikuotas

Estešunde (Švedija) vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį lietuvis Vytautas Strolia buvo diskvalifikuotas.

Vytautas Strolia kovoja trasoje.<br>A.Ivanovo nuotr.

2019-03-10 21:10, atnaujinta 2019-03-10 21:14

26-erių metų lietuvis startavo iš 26-os pozicijos ir per keturias šaudymo serijas suklydo aštuonis sykius. Vis dėlto už taisyklių pažeidimą jis nebuvo klasifikuotas.

Aukso medalį pirmą kartą iškovojo ukrainietis Dmytro Pidručnis. Du kartus šaudykloje suklydęs ukrainietis finišavo per 31 min. 54,1 sek.

Antrąją vietą užėmė norvegas Johannesas Thingnesas Boe (+8,3 sek.; 5 baudos ratai), o trečiąją – prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+17,7 sek.; 3).

58 varžybose dalyvavę sportininkai startavo pagal sprinto lenktynėse pasiektus rezultatus.