Neįtikėtiną charakterį pademonstravę suomiai iš kovos dėl medalių pašalino pasaulio čempionus švedus

Pasaulio ledo ritulio taurė turės naujus šeimininkus. Suomijos ledo ritulininkai ketvirtadienio vakarą po pratęsimo pareikalavusios kovos palaužė 2018 metų planetos čempionus švedus – 5:4 (1:2, 2:2, 1:0 / 1:0).

Suomiai pranoko švedus ir pateko į pusfinalį.<br> reuters/scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

May 23, 2019, 11:56 PM, atnaujinta May 24, 2019, 9:32 AM

Pirmieji įvartį pelnė suomiai, tačiau dar pirmajame kėlinyje praleido du ir atsidūrė besivijančių vaidmenyje 1:2.

Antrajame kėlinyje vyko arši kova ir abi rinktinės mušė dar po du įvarčius 2:3.

Lemiamo ketvirčio metu suomiams niekaip nepavyko atrasti spragų švedų gynyboje, tačiau sėkmė lydėjo pačioje rungtynių pabaigoje, kai rezultatą išlygino tikslus Marko Anttila (58:31) smūgis – 4:4.

Pratęsimas ilgai neužsitęsė. Jau antrąją papildomo laiko minutę pasižymėjo Sakaris Manninenas ir suomiai iškovojo bilietą į pusfinalį.

Rezultatas 5:4

Įvarčiai: Niko Mikkola (01:00), Petteri Lindbohm (25:04), Jani Hakanapaa (29:08), Marko Anttila (58:31), Sakari Manninen (61:37) / John Klingberg (02:38), Patric Horqvist (16:57), Elias Pettersson (20:25), Erik Gustafsson (39:35).

Kitame pusfinalyje Čekijos ledo ritulininkai sutriuškino vokiečius 5:1 (0:0, 1:1, 4:0).

Vokietijos ledo ritulininkai laikėsi iki trečiojo kėlinio prieš kurį rezultatas dar buvo lygus – 1:1.

Tačiau aukštesnę pavarą įjungę čekai lemiamu metu smeigė net keturis įvarčius ir pelytai pateko į pusfinalį.

Rezultatas 5:1

Įvarčiai: Jan Kovar (33:41), Jakub Voracek (44:19), Dominik Kubalik (51:41), Ondrej Plata (53:08), Jan Kovar (59:50) / Frank Mauer (37:46).

Pirmajame pusfinalyje susikaus Rusijos ir Suomijos rinktinės. Antrajame kanadiečiai mes iššūkį čekams.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?