„Roland Garros“ turnyro pusfinalyje laukia R. Federerio ir R. Nadalio dvikova

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį 32-ejų metų ispanas Rafaelis Nadalis (2-oji pasaulio raketė) 6:1, 6:1, 6:3 nugalėjo 29-erių japoną Kei‘ų Nishikorį (7).

Prancūzijos teniso čempionato pusfinalyje susikaus R.Nadalis ir R.Federeris.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Prancūzijos teniso čempionato pusfinalyje susikaus R.Nadalis ir R.Federeris.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Prancūzijos teniso čempionato pusfinalyje susikaus R.Nadalis ir R.Federeris.
Daugiau nuotraukų (4)

Jun 4, 2019, 9:41 PM, atnaujinta Jun 4, 2019, 9:44 PM

Net 11 kartų „Rolan Garros“ turnyre triumfavęs R.Nadalis pusfinalyje kovos su 2009 metų šio turnyro nugalėtoju 37-erių metų šveicaru Rogeriu Federeriu (3).

Šveicaras ketvirtfinalyje po atkaklios 3 val. 40 min. trukusios kovos 7:6 (7-4), 4:6, 7:6 (7-5), 6:4 įveikė savo tautietį Staną Wawrinką (28).

Abu minėti ketvirtfinalio susitikimai buvo nutraukti dėl Paryžiuje pliaupusio lietaus. Po lietaus pratęstuose mačuose R.Nadalis ir R.Federeris laimėjo lemiamus setus.

Kiti ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami trečiadienį.

Turnyro prizų fondą sudaro 42,661 mln. eurų.